Biz Kimiz?

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Masaj Eğitim Kurumları; Masaj sektöründe yıllardır faaliyet gösteren Uğur Ökmen’in çabaları ile özellikle Masaj ve SPA alanında çalışabilecek kalifiye eleman eksikliğinin giderilmesini ilke edinerek kurulmuş bir Masör ve Masöz eğitim ,güzellik uzmanlığı ve estetisyenlik kursudur.

2005 yılından beri bu sektörde yer alıyor olmamızın kazandırdığı bilgi,birikimi farklı sektörlerde gerek işletmeci gerek yönetici olarak edindiğimiz deneyimle birleştirerek kursiyerlerimizin ve tüm camiamızın hizmetine bir eğitim çatısı altında sunmayı kendimize görev addetmiş olmamız bizi Masaj Eğitim Kurumlarını kurmak için yüreklendirmiştir.

İnsana yapılan yatırımın en kutsal miras olacağına inanan bizler daima insan odaklı olmanın gayreti içinde olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Bu eksende kaliteli eğitim almanın bir ayrıcalık değil bir hak olduğu ilkesini benimsemiş bulunmaktayız.

Masaj Eğitimeni Uğur Ökmen Kimdir?

2005 Masaj okulu mezunu, 5 yıl boyunca 5 yıldızlı otellerin SPA merkezinde yöneticilik yapmıştır. 2010 Yılında Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Masaj okullarında hocalık yapmış, çeşitli Üniversitelerin Fizyoterapist ve Beden Eğitimi bölümü öğrencilerine ileri seviye Masaj eğitimleri vermiştir.
2012 yıllında Görme engellilere Masaj eğitimleri projesini başlatan Uğur Ökmen, bu mesleği sevdirerek öğreten uzman bir eğitmendir.Eğitim verdiği öğrencilerin bir çoğu, SPA Müdürü, Sanatçıların Masaj Terapisti, Bürokratların Masaj Terapisti ve 5 yıldızlı otellerde profesyonel terapistler, kulüp masörü olarak çalışıyor.
Bununla beraber, SPA işletmecileri ve Masaj okulu işletmecileri de öğrencileri arasında yer almaktadır.

NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM

Sizleri hizmetlerimiz ve eğitimlerimiz hakkında detaylı olarak bilgilendirelim. Masaj Kursu, sertifikalar ve belgeler hakkında tüm detayları bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.