>

Biz Kimiz?

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Masaj Eğitim Kurumları; Masaj sektöründe yıllardır faaliyet gösteren Mediha Sağlam’ın çabaları ile özellikle Masaj ve SPA alanında çalışabilecek kalifiye eleman eksikliğinin giderilmesini ilke edinerek kurulmuş bir Masör ve Masöz eğitim ,güzellik uzmanlığı ve estetisyenlik kursudur.

2005 yılından beri bu sektörde yer alıyor olmamızın kazandırdığı bilgi,birikimi farklı sektörlerde gerek işletmeci gerek yönetici olarak edindiğimiz deneyimle birleştirerek kursiyerlerimizin ve tüm camiamızın hizmetine bir eğitim çatısı altında sunmayı kendimize görev addetmiş olmamız bizi Masaj Eğitim Kurumlarını kurmak için yüreklendirmiştir.

İnsana yapılan yatırımın en kutsal miras olacağına inanan bizler daima insan odaklı olmanın gayreti içinde olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Bu eksende kaliteli eğitim almanın bir ayrıcalık değil bir hak olduğu ilkesini benimsemiş bulunmaktayız.

Masörlük Kursu Kayıt İşlemleri

Güncel kurs kayıt fiyatlarımız ve kayıt işlemleri için kayıt formunu doldurun sizi arayalım.

NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM

Sizleri hizmetlerimiz ve eğitimlerimiz hakkında detaylı olarak bilgilendirelim. Masaj Kursu, süresi, zamanı ve sertifika hakkında tüm detayları bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.